Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?

Sitemizdeki İletişim Sekmesindeki numaraları kullanarak, Seyahat Danışmanlarımız aracılığı ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. 7/24 Web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz. Bunların yanında İstanbul’daki bağlantılı acentemize gelerek yüz yüze iletişimle rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemenizi 4 şekilde, bankadan yada ATM'den Havale/EFT yaparak, elden İstanbul ofisimizi ziyaret ederek, mail order şeklinde ya da PayPal ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ödememi Tamamladıktan Sonra Rezervasyon Numaram ve Belgelerim Bana Nasıl Ulaşır?

Mail adresinize rezervasyon numarası ve voucher belgeniz gönderilmektedir.

Otel Giriş ve Çıkış Saatleri Nelerdir ?

Genel olarak otellere giriş (check - in) saati 14:00, çıkış (check - out) saati 12:00'dir.

Sitede Görünen Tesis Bilgilerinin Doğruluğu Ya da Güncelliği Nedir?

Sitemizde yer alan tesis bilgileri ve fotoğrafları tamamen otel yönetiminin bize göndermiş olduğu tanıtım formlarına göre düzenlenmektedir. Herhangi bir değişiklikte yine otellerin bize gönderdiği formlar ve fotoğraflar ile birlikte sürekli güncellenmektedir.

Otele Giriş Yaptıktan Sonra Konaklama Süremi Uzatabilir Miyim ?

Çıkış tarihinizden en az iki gün önce bize talebinizi iletmeniz gerekmektedir. İletişim sekmesindeki numaralar ile seyahat danışmanımıza bildirdiğiniz takdirde oteldeki yer müsaitliğine göre talebiniz operasyon ekibimiz tarafından değerlendirilecektir.

Otele Giriş Yaparken Hangi Belgelerin Yanımda Bulunması Gerekiyor?

Rezervasyon yaptırdığınızda size bir bilgilendirme e-postası göndermekteyiz. Otele giriş yapacağınız saat bu e-postada belirtilmektedir. Gelen e-postanın yazıcıdan bir çıktısını alarak geçerli bir kimlikle otelinize giriş yapabilirsiniz. Balayı rezervasyonu yaptırdıysanız evlilik cüzdanınızı yanınıza almalısınız.

Rezervasyon Esnasında Kredi Kartı Bilgilerimi Veriyorum. Güvenli Midir?

Rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz SSL (Secured Sockets Layer) teknolojisi ile şifrelenmekte ve %100 güvence altına alınmaktadır. SSL teknolojisi sayesinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankalara iletilir ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez. Telefon görüşmenizde ise görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.

Rezervasyon Değişikliğinde veya İptalinde Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Otele giriş tarihinize 30 gün kalana kadar iptal - değişiklik talep etmeniz durumunda işlem ücretiniz tahsil edilerek paranız ödeme şeklinize göre iade edilir. 30 günden az bir süre kala ise ödemiş olduğunuz tutar üzerinden %50 kesinti yapılarak iptal işleminiz gerçekleştirilir ve iadeniz yapılır. 15 günden daha az bir süre kala ise herhangi bir iade yapılmaz.

Tesise Ulaşım Nasıl Olmaktadır?

Rezervasyon esnasında ulaşım paketi isteyip istemediğiniz sorulur. İsteğinize otobüs ya da uçak bileti de hizmete dahil edilir. Kendi imkanlarınızla gitmek istediğinizde ise ulaşım alternatifleri, seferleri hakkında danışmanımız size bilgi aktaracaktır.

Otel Resepsiyonunda Rezervasyonumun Görünmemesi Halinde Ne Yapmam Gerekir?

Herhangi bir işlem yapmayarak, İletişim sekmesindeki numaraları kullanarak müşteri temsilcilerimize ulaşınız. Size en kısa sürede yardımcı olarak, rezervasyonunuzla ilgili sorunu çözeceklerdir.

Gruplara Veya Şirketlere Özel İndirimler Var Mı ?

Kişi sayısına, oda sayısına ve sürekli çalışma şekline göre her türlü özel ve ekstra indirimimiz mevcuttur.

Erken Rezervasyon Nedir?

Yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile birkaç ay önceden sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

İptal Edilen Rezervasyonlarda Ücret İadesi Nasıl Yapılır?

Misafirlerimiz iptal talebinde bulundukları rezervasyonun ödemesini hangi şekilde gerçekleştirmiş ise, iadesi de aynı şekilde yapılmaktadır. Nakit ödemelerin iadesi nakit olmakta, kredi kartı iadeleri ise misafirlerin yine aynı kredi kartına iade edilmektedir.

Erken Rezervasyonun Avantajları Nelerdir?

Yüzde 40’lara varan fiyat indiriminin yanı sıra otel doluluk problemini yaşamazlar.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

Genellikle planlanan tatil tarihinden 3 ay önce alınması hem uçak fiyatları, hem de konaklama fiyatları açısından yeterlidir.

Hangi Kredi Kartlarına Taksit Yapıyorsunuz?

Firmamız, anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına göre farklı sayılarda taksit uygulaması yapmaktadır.