Hakkımızda

www.e-tayland.com markası, Egemen Co. Ltd. (Egemen Group) şirketi olarak 2007 yılından bu yana hizmet vermektedir.

www.e-tayland.com'u kurma amacımız, “Tayland'daki Eviniz” sloganı ile çıktığımız bu yolda, sizlere en iyi hizmet dahilinde, en iyi tatili sunmaktır. Hedefimiz olan, “Herkesin bilmediği ama bilmek isteyeceği, arka planda kalmış bölgeleri sizler için ulaşılabilir hale getirmek.” için tam mesai çalışmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak ve beklentilerinizi size en uygun şekilde karşılamak için buradayız. Sorumluluğunu üstlendiğimiz siz değerli müşterilerimize seyahat başlangıç saatinden evinize dönüşünüze kadar en ufak bir sorunla karşılaşmamanız konusunda maksimum özeni görev edindik. Müşterilerimize her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi, profesyonel bir takım ruhu içinde sunmak için kurulan bu yapı ile, siz değerli müşterilerimizin bu dünya harikası bölgelere, sadece yaşayarak edinilebilecek deneyimlere kolay şekilde ulaşmak, yalnızca bir tık uzağınızda.

Bireysel Hizmetler:
Konaklama,
Paket Turlar,
Günübirlik Turlar ve
Balayı Paketleri için www.e-tayland.com sitemizi kullanabileceğiniz gibi,
Havayolu, Karayolu Ulaşım Hizmetleri için: Airport Transfers Thailand
Kiralık Araç Hizmeti için Tayland Araç Kiralama gibi bizim güvencemizdeki siteleri kullanarak da, mükemmel tatilin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Tüm iletişim araçlarıyla yapacağınız şikayet ve önerileriniz, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı kolay hale getireceğinden, fikirleriniz bizim için çok değerlidir.
 
Önerileriniz için  0066 86 907 6425 numaralı hattımızı kullanabileceğiniz gibi, info@e-tayland.com elektronik posta adresinden ya da İletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Misafirlerimize kaliteli ve iyi hizmet imkanları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, tatil adresinizin www.e-tayland.com olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz.
 
Tüm Misafirlerimize Unutulmaz Bir Tatili Şimdiden Vaat Ediyoruz…
 
Saygılarımızla,
www.e-tayland.com