Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
E-tayland.com internet sitemiz üzerinden rezervasyonu yapmak için tercih etmenize neden olan güven duygusu bizim için çok önemlidir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizin mahremiyet ve gizliliğini layıkıyla ve gayretle himaye ve muhafaza etmekteyiz.
E-tayland.com , bu şartlar ve koşulları dilediği zaman değiştirme ve düzeltme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, e-tayland.com web sitesinde yayınlandıkları andan itibaren geçerli olacaktır.

Gizlilik Koşulları
Bu gizlilik politikası çevrim içi olarak ya da diğer araç ve platformlarla ulaşılabilen (bu noktadan sonra "internet sitesi" olarak anılacaktır) tüm hizmetlerimiz için geçerlidir . Bu gizlilik politikası, bizim sitemizde linkleri olan 3. parti web sitelerini kapsamaz ve biz hiçbir şekilde bu sitelerle ilgili sorumluluk almayız. Gizlilik politikasını her an size ikaz vermeden değistirme hakkına sahibiz. Unutmayın ki siz, en son aldığınız ürünün, o tarihdeki gizlilik politikası kurallarına tabi tutulursunuz.

Bilgi toplama
Bir otel,ucak,araç,gemi veya turlar için rezervasyon yaptığınızda adınız, adresiniz (ev veya iş), e-posta adresiniz (işe ait veya kişisel), telefon numaranız (cep, ev veya iş), kredi kartı bilgileriniz (kredi kartı cinsi ve numarası, CVC kodu, son kullanım tarihi, kredi kartı sahibinin adı), rezervasyonla ve sigara içilmesiyle ilgili tercihlerinizi mümkün olduğunca sorgulayan çevrim içi formlar doldurmanız istenecektir. Bu bilgiler rezervasyonunuzu işleme almak, gerçekleştirmek ve tamamlamak (size rezervasyonun teyidi için e-posta gönderimi dahil) için gereklidir.

Kişisel bilgilerin ifşası
Hizmetlerimizle ilgili olarak aşağıdaki bilgileri aşağıdaki sebeplerle talep etmekteyiz;

Rezervasyon emirleri
Rezervasyonunuzu tamamlamak amacıyla ve kanunen gerekli ifşaat, adli soruşturmalar, celp ve mahkeme kararları dışında adınızı, iletişim bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi sadece rezervasyonun yapıldığı ilgili otel,ucak,araç veya turlara bildirmekteyiz. Ancak zaman zaman bizim adımıza çeşitli hizmet ve işlevler üstlenen üçüncü şahıs dağıtımcılar kullanabilmekteyiz. Bu üçüncü şahıs dağıtımcıların hizmet ve işlevlerini gerçekleştirmek için kişisel bilgilerinize (kısmi) erişimi söz konusu olabilir; ancak bunların tabi oldukları gizlilik taahhüdü uyarınca bilgileri başka bir amaçla kullanmaları, paylaşmaları veya ifşa etmeleri mümkün değildir.

Anketler
Rezervasyonu tamamladığınız takdirde, otel,ucak,araç,gemi veya turlarde kalışınızdan hemen sonra konuk değerlendirme formunu, dilerseniz isim vermeden doldurmanız için size e-posta ile bir davetiye gönderilmesini kabul etmiş olursunuz. Konuk değerlendirmesini tamamlamak suretiyle, sadece ve sadece (muhtemel) müşterileri ilgili otel,ucak,araç,gemi veya turlarin servis (durumu) ve kalitesi hakkında bilgilendirmek amacıyla konuk değerlendirmesinin internet sitemizdeki ilgili otel,ucak,araç,gemi veya turlar bilgi sayfasına yüklenmesine ve burada ya da (tamamen veya kısmen) tarafımızın veya itibarlı iş ortaklarımızın sahip olduğu, kontrol, idare veya sunuculuk ettiği diğer platformlarda ve sosyal medyada kullanılmasına rıza göstermiş olursunuz. Değerlendirmeleri tamamen kendi takdirimize bağlı olarak tanzim etme, reddetme veya silme hakkımızı muhafaza etmekteyiz. Konuk değerlendirme formu bir anket olarak kabul edilmelidir ve (başkaca ticari) fırsatlar, davetler ya da teşvikler içermemektedir.

Kredi kartı bilgilerinizin güvence altına alınması
Bize sağlanan kişisel bilgileri güvence altına almak amacıyla uygun iş sistemleri ve prosedürleri uygulamakta ve kullanmaktayız. Örneğin kredi kartı bilgileriniz bize tüm kişisel ve kredi kartı bilgilerinizi şifreleyen bir güvenli sunucu protokolü aracılığıyla iletilmektedir. Kullanılan şifreleme yöntemi endüstri standardı olan "Secure Socket Layer (SSL)" teknolojisidir. SSL sertifikamız tarafından sağlanmaktadır.

Dahası, kişisel bilgilerin erişimi ve kullanımı için güvenlik prosedürleri ve teknik ve fiziksel kısıtlamalar kullanmaktayız. Yetkili personelimiz yalnızca servislerimiz kapsamındaki görevlerini yerine getirebilmek için kişisel bilgilere erişebilir. Sunucu ve ağımız yetkisiz girişlere karşı koruma duvarları tarafından korunmaktadır ve sunucularımıza yetkisiz giriş veya suistimalleri (ve buna yönelik denemeleri) izlemek ve tespit etmek üzere oluşturulmuş güvenlik ihlallerini tespit sistemlerimiz bulunmaktadır.

İletişim
e-tayland.com kişisel bilgilerin işlenmesinden sorumlu taraftır. Bu gizlilik bildirimi ile ilgili yorum ve önerilerinizi lütfen  info@e-tayland.com adresine gönderiniz.